pátek 17. června 2016

Hithit hurá!

Odtajňuji veledůležitý projekt. Kampaň na Hithitu. Podrobnosti mám vypsané na webu ZDE. Prosím o laskavou pomoc. Nemůžete-li přispět, pomůže mi sdílení odkazu mezi co nejvíce lidí. Kdo máte blogy nebo veřejné profily na facebooku, prosím o sdílení. VELMI DĚKUJI!

Ještě doplním pár slov, proč zrovna Hithit. Dlouho jsem si myslela, že si na podnikání musím vydělat vlastníma rukama. Jde ale o začarovaný kruh. Do obchodů bych se hodila, ale nemám certifikáty, certifikáty nemám, protože mi chybí ta šílená suma. Toilk peněz během krátké doby nevydělám, i kdybych pracovala 20hodin denně. Jsem čtyřnásobná máma samoživitelka a pracovat vzhledem k počtu a věku dětí mohu max.2 hodiny denně mimo víkendy a prázdniny.

Je možné, že se nenajde dost nadšenců, kteří by rádi podpořili mou práci a kampaň skončí neúspěšně. V tuto chvíli je to pro mne BUĎ ANEBO. Buď se mi povede rozjet vlastní životaschopné zaměstnání, které mi umožní dopřát dětem víc než jen povinnou školní docházku nebo budu muset hledat jinou cestu k obživě. Ale ta první varianta se mi líbí víc :)

7 komentářů:

 1. Sdílím na FB, držím palce a malou kapkou přispívám. Heslo: Musíme si pomáhat.
  Zuzana Kočišová
  Ps. Kočka má u dcery velký úspěch.

  OdpovědětVymazat
 2. Maruško,
  teď se s projektem Hithitu roztrhl pytel !
  Už jste třetí, o které vím .
  Je super podporovat tvořivé lidi :-)
  Fandím Vám ať se podaří, aby jste dál mohla realizovat své projekty a zároveň vše zvládala sama i finančně !
  Pokud budu moct, podpořím je ráda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se této cestě bránila, co to šlo, ale bohužel jako čtyřnásobná máma samoživitelka prostě nezvládnu rozjezd podnikání jinak než s citelnou pomocí zvenčí. Když to nevyjde teď, patrně Břichopas skončí nebo bude muset hledat jiné cesty obživy.

   Vymazat
 3. Maruško, sdílím, kde se dá a moc držím palce!

  OdpovědětVymazat
 4. Maruško, už dlouhá léta čtu váš blog, s radostí se dívám na tipy na hračky, o které se dělíte s námi se všemi a obdivuji vaši práci, která je už na první pohled vysoce profesionální a originální - vaše panenka Frida, kočičky, ovečky, králíčci... a ty výšivky....nádhera. Takže to, že můžeme pomoc, je vlasně jen malá odměna za to všechno pokoukání a kochání se...
  Kurzy už byly vyprodané, ale myslím, že to je cesta, jak zúročit své učitelské schopnosti - hlásím se na další někdy v budoucnu, pokud vás to bude bavit je pořádat dál. A přeju hodně štěstí s podnikáním:)

  OdpovědětVymazat