neděle 2. října 2016

Hračkotéka

Od úterka 4.října můžete vidět mé hračky v Hračkotéce v Růžové ulici / PopUpStore. Malý výběr toho, co zde bude možné si prohlédnout naživo nebo zakoupit, je níže. Prodejní výstavka bude probíhat celý říjen, hračky budou průběžně doplňovány o nové kousky. Jste všichni srdečně zváni!


Stihla jsem připravit jednu skříňkovou panenku, další jsou rozpracované a přibudou během října. V regálech najdete oblékací panenky, kočičky, králíky, jeleny a nové lišky.


12 komentářů:

 1. Maruško, smekám.....jsou nádherní. Všichni.

  OdpovědětVymazat
 2. A ty lišky!!! Maruško, perfektní!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Maruško, jsi šikovnice šikovná, moc krásné panenky !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 4. To je krásy…
  Ale bolí mě ruce, jen to vidím. Seš borec!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozmarko, štěstí přeje připraveným:). Celé dny a týdny nedělám nic jiného, že zásobuji registračku nohama, rukama a ušima, abych pak mohla rychleji brát a kompletovat. Ale i tak to byl fofr a spánek chybí.

   Vymazat
 5. Maruško, já už se tak moc těším na zítřek. Vnouček chodí kousíček od Hračkotéky do hudebky, dokonce jsme byli u toho, když ji slavnostně otvírali. Tak se zítra místo prozkoumávání Hlavního nádraží půjdeme podívat na Vaše zvířátka. Mějte se moc krásné, hrozně Vám fandím. Saša

  OdpovědětVymazat
 6. Maruško, budou Vaše hračky v Růžové k mání ještě i o tomto víkendu?
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až do konce října. Ale nevím, co vše bude ještě k dispozici. Když tak mi napište, chystám se na začátku listopadu do Prahy, tak bych mohla eventuálně předat něco osobně.

   Vymazat