neděle 5. února 2017

Víkend

Výšivky na nové panenky jsou už na stole, ale stále mi mezi ně vstupují jiné neodkladné věci. První vzorek je hotový, jsem spokojená, ještě našít barevné varianty a půjdou holky do světa.
Minulý týden jsem odsekávala nebezpečnou metrovou krápníkovou jeskyni (a ohnula přitom rýč než mě napadlo vzít si krumpáč), co se nám začala vršit pod okapem a dnes už se ani nedalo bruslit, jaká byla obleva. Tak aspoň sněhuláky jsme stihli.

Obleva mě ale naplňuje neskrývaným nadšením, neboť Baťovo se svou obvodovou slupkou ty mrazy vůbec nezvládalo. Jsem zvědavá na ten nedoplatek za plyn... Podvečery už v dílně netrávím, ale drobné vyšívání mám v kuchyni, kde se mu po chvilkách mohu věnovat. Blechy to tak chytlo, že každý večer teď sedáváme u stolu a vyšíváme.A taky se začínám připravovat na začátek března. Asi už jste zaregistrovali Fler Offline, tak jen zmíním, že tam budu osobně i já. S novinkami i stálicemi.

A velký životabudič, který přišel v pravý okamžik: dopis paní učitelky Petry z 1.třídy ZŠ Zvoleněves. Paní učitelka si zakoupila u Břichopase kočičku a své nadšení přeneslá na své žáčky. Moje srdce zaplesalo. Děkuji!!2 komentáře:

  1. Krása. To si Břichopas zaslouží.
    V ZŠ Zvoleněves mám kamarádku, ale už chodí do 2. třídy. A kreslí výborně.

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, dokonalost! Přeji Vám hodně životabudičů do další tak krásné tvorby. Janča

    OdpovědětVymazat