sobota 24. června 2017

20% UP

Moji milí, v srpnu naskakuji do nového vozu a náklady na provoz se mi několikanásobně zvednou: končí mi rodičovská dovolená a s ní čtyřletá "ochranná lhůta" mého podnikání. Za tu dobu se mi podařilo vychytat všemožné technické a řemeslné mouchy, ujasnila jsem si, co a jak chci dělat, okusila své možností a slepé uličky. Navázání spolupráce s obchodníky a dalšími spolupracovníky, nákladná certifikace a hlavně výrazné zdražení služeb při výrobě spolu s udržením vysoké kvality hraček mne donutilo překopat cenové hladiny.

Ceny všech hraček zvyšuji od 1.srpna 2017 cca o 20%.

Hračky ryze autorského rázu (panenky Fridy apod.) o 50% 
vzhledem k neskutečné časové náročnosti a pracnosti.

 Máte-li tedy vyhlédnutou nějakou hračku, využijte možnosti nakoupit za staré ceny.
❤  Děkuji všem za přízeň, za podporu, za zpětnou vazbu.

5 komentářů:

 1. Správně děláte. To mělo přijít už dávno. Ve srovnání s ostatními jste příliš levná. Hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat
 2. Marie, určitě je to správně. Když vidím, kolik energie a času to zabere. Držím palce. Zrovna nás (mě a děti) opouští manžel. Na Vašem blogu vidím,že se dá zvládnout vše. Dáváte sílu. Díky. Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, děkuji. Držte se a nevzdávejte to. Bude líp, věřte mi. Možná ne tak, jak jste si vysnila, ale jak říká Seneca: "Toho, kdo chce jít, osud vede, toho kdo nechce, vleče." Tak se nenechme vlést. Posílám veliké srdce.

   Vymazat
 3. Za krásné a poctivé výrobky se musí zaplatit adekvátní částka! Vzhledem k dnešním cenám je vaše rozhodnutí zcela správné. Držím Vám palce a přeji mnoho podnikatelských úspěchů. Jste hrdinka :)
  Tereza

  OdpovědětVymazat