středa 13. prosince 2017

V Adventu


Lehce opadává ten největší pracovní fičák v mém dosavadním životě. Budíček ve čtyři ráno sice ještě pár dní potrvá a není to kvůli rorátům. Přesto cítím naději v dny příští. Vždycky, když si dopřeju velké zastavení v tichu (a neusnu přitom z vyčerpání) přichází nové nápady. Poslední čtvrt rok byl pro mne první skutečně podnikatelský, ty předchozí víc jak 3 roky byly jen takové zahřívací, ač emočně i pracovně velmi intenzivní, že jsem si myslela, že už víc intenzivní být nemohou...:)

Nemít ale najednou krytá záda nikým, ani žádnou institucí či úřadem nebo kýmkoliv jiným, to se na chléb vydělává jinak. A taky to jednoho nutí ke změnám. Něco musím zcela vypustit, mnohé lépe zorganizovat a něco nového zkusit. Jednoduše proto, abych příště neskončila na kapačkách a aby vás to s Břichopasem bavilo (a mě také!) a měli jste se na co těšit.

Klube se mi z toho hezký projekt, který budu realizovat pomalu, ale s nadšením. Na stole mám rozpracovaných mimo jiné pár textilních novinek, které vás zajisté rozněžní jako mne:)


A pořádnou sněhovou nadílku nám přeju! U nás už zase sněží.


A ještě jednu barevnost jsem stihla do Mrňouscí rodiny.

Heboučké minky mě tak nadchlo, že se k němu příští rok vrátím víc.

6 komentářů:

 1. Je Maruško,tak to už se těším na nežnosti:-)Vstavat ve 4 rano,to bych nedala!Ja jsem ráda za 6 ranni a do prace se dostanu az na osmou!A sv.ruzovou minku zrovna sháním!U nás vyprodano a ve skladě pry neni,ptejte se po Novem roce,coz je pozdě :-Klidný advent!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilono, světle růžovou minky jsem sháněla taky, ale objevila jen tuhle fialkovou. Nakupovala jsem v Bavlněném světě a vzorky tuším u Mráze.
   https://www.bavlnenysvet.cz/metraz/minky

   Vymazat
 2. Maruško, jste obdivuhodná žena. Právě jsem s Vámi dočetla rozhovor na fleru, smekám a přeji nejen mnoho zakázek, ale zároveň i někoho, kdo Vám s prací vypomůže, alespoň tedy administrativně ap. Krásné svátky přeji.
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, však ono to půjde, ale jsem už střízlivý realista, tak se obrňuji trpělivostí:)

   Vymazat
 3. Požehnané vánoce ze srdce přeji, Marie... Alespoň malý odpočinek a velku radost s holkami! Obdivuji Vás! Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano, děkuji moc, Vám také! ❤️

   Vymazat